Piegāde
.

                     *Piegāžu izcenojumi:
                           0,1 - 2kg = 5 eur
                          2,01 - 5kg = 7 eur
             5,01 kg un vairāk = Pēc pieprasījuma

* Izcenojumiem ir informatīvs raksturs

                         *Piegāžu izcenojumi: 

0,1 - 2kg = 5 eur
2,01 - 5kg = 7 eur
     5,01 kg un vairāk = Pēc pieprasījuma

* Izcenojumiem ir informatīvs raksturs

                       *Piegāžu izcenojumi:
                             0,1 - 2kg = 5 eur
                             2,01 - 5kg = 7 eur
               5,01 kg un vairāk = Pēc pieprasījuma

* Izcenojumiem ir informatīvs raksturs

                            0,1 - 2kg = Pēc pieprasījuma
                          2,01 - 5kg = Pēc pieprasījuma
                     5,01 kg un vairāk = Pēc pieprasījuma

                         
                          0,1 - 2kg =
Pēc pieprasījuma
                          2,01 - 5kg = Pēc pieprasījuma
                  5,01 kg un vairāk = Pēc pieprasījuma


Mēs piegādāsim uz jebkuru valsti Eiropā, Vāciju, Franciju, Igauniju, Poliju, Čehiju, Lietuvu, Itāliju, Spāniju, Latviju, Zviedriju, Somiju, Dāniju, Nīderlandi, Beļģiju, Šveici, Austriju un citām valstīm, kur atrodaties.

Piegāde un Piegādes noteikumi :

Katram pircējam ir iespēja izvēlēties piegādes veidu un datumu, kas ir atkarīgs no preču pieejamības pirkuma laikā. Parasti preces no noliktavas mēs piegādājam 3 darba  dienu laikā, darba dienās pēc pasūtījuma apmaksas.

Piegādes izmaksas var mainīties.

Preču saņemšana ir iespējama arī mūsu noliktavās, kas atrodas iespējams tuvāk jūsu adresei.

Mēs paturam iespēju precizēt piegādes īzmaksas un datumu atkarībā no dažādiem apstākļiem, steidzamības, svara, izmēriem, pieejamības noliktavā, atrašanās vietas, ražotāja izvietojuma un citiem. Mūsu reģionālais  pārstāvis sazināsies ar jums, lai precizētu izmaksas un datumu nepieciešamības gadījumā.

Visas piegādes ir balstītas uz paredzamajiem piegādes datumiem. Standarta piegāde nozīmē, ka Solano pārstāvis piegādā jūsu izvēlētajā telpā ne vairāk kā 3 pakāpienus. Ja piegāde nav standarta, Solano pārstāvis var iekasēt papildu saprātīgu maksu atkarībā no apstākļiem.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde ir iespējama visas Eiropas Savienības teretorijā, dažas adreses nav pieejamas piegādei mājās, izmantojot kurjeru, jebkurā gadījumā mūsu pārstāvis laicīgi sazināsies ar jums un atrunās piegādes laiku, lai apstiprinātu paredzamo piegādes datumu.

Visu pasūtījumus var saņemt personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu un jums jāglabā visa piegādes dokumentācija un kvītis, kas paredzētas turpmākai izmantošanai.

Piegādes laikā jums var lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par saņēmēja un pasūtītāja identitāti. Piegādātājs arī lūgs saņemt preci pie ieejas un neatstās piegādi ārpus telpām vai garāžā, ja vien to nav pieprasījis  rakstiski pasūtītājs. Šajā gadījumā risu par precies saglabāšanos ir jāuzņemās un jāapzinās pasūtītājam.

Pirms piegādes kvīts parakstīšanas piegādes laikā jums rūpīgi jāpārbauda, vai tajā nav kosmētikas defektu. Bojātu (-us) produktu (-us) nedrīkst pieņemt.

Kad ir norādīta iepriekš norunāta un saskaņota piegādes diena un / vai laiks, bet pēc tam piegāde neizdodas, jo adresē nav neviena, kas parakstītos uz Saņemšanas kvīts, jums var nākties maksāt piegādes maksu par neveiksmīgo piegādi.

Piegādes noteikumi

Norēķināšanās laikā mēs iesakām “pieprasīto piegādes datumu”, pamatojoties uz piegāžu grafiku. Mēs iepriekš izvēlamies tuvāko labāko pieejamo datumu, kuru jūs varat pielāgot atbilstoši savam grafikam.

Atbildīgais Solano pārstāvis patur tiesības neizsniegt preces, ja nevarat iesniegt pamatotus pasūtījuma pierādījumus.


Papildus informācijai rakstiet uz [email protected]

Paldies par sadarbību!

Pirkumu grozs